Jollytur Erken Rezervasyon Fırsatlarını Yakala Tatil Huzurunu Doyasıya Yaşa

Merhaba;

Havaların iyice soğuduğu bu günlerde sıcak yaz günleri burnumuzda tüter oldu. Geçtiğimiz yaz bizde leyleği havada görenlerdeniz. Nede olsa 16 yıllık profesyonel iş hayatımdan bireysel iş hayatıma geçiş yaptığım ilk yazdı ve bu yaz izin tarihini beklemeden ani programlarla taçlandırılmalıydı. Nerdeyse iki hafta da bir oğlumla beraber nereye gitsek diye planlar yaptık ve gittik. Çok da keyif aldık gel gör ki içimde bu bağımsızlı hissinin verdiği huzur bir yana dursun tatil ödemelerini yapmaya geldiğinde şaşkınlık duygusu huzuru hatırı sayılır miktarda geçiyordu.

Öyle böyle derken yaz bitti ama benim aklımın bir köşesi son gittiğimiz tatilde bodrumda karşılaştığımız ve aynı butik otelde kaldığımız yakın arkadaşım Aylin ile yaptığımız sohbette kaldı. Aynı otele o 5 birim öderken ben 12 birim ödüyormuşum. O tatilini taksit taksit ödemiş bitmiş ben açılmamış bir sayfanın başındaymışım. Aman Allahım demekten kendimi alamadım.

jollytur

Aylin yaz tatillerini kıştan, kış tatillerini de yazdan planlıyormuş ve bu tatil fırsatlarına yıllardır Jollytur’un erken kayıt imkanlarını kullanarak yaptırıyormuş. Ağustosta karşılaştığımız da ki tatili 2015 Kasım ayında almış. Hatta rakamı duyunca satın almış demek baya büyük bir kelime gibi geldi bana. Bodrum’da geçirdiğimiz 5 gün boyunca ekonominin alt basamaklarında yer alsam da espri gündeminin en üst sıralarında yer aldım. Limonata 5 lira ama sana 15 şeklinde ki esprilerin kulakların da ki çınlamaları azaldığında bende Kasım ayının son günlerinde fırsatları yakalamak için Jollytur’u ziyaret ettim. Tatil fırsatlarını yakalamak şöyle dursun sanırım ben fırsat yağmuruna tutuldum. 3 yurt içi bir yurtdışı tatili geçtiğimiz yaz yaptığımız 6 tatilin sadece 3’ü kadar ödemeyi hem de taksitle yapmaya başladım.

Haziran ayında oğlumun karne hediyesi olan Barcelona seyahatindeyken taksitlerim çoktan bitmiş olacak. Hem tatil fırsatları hem fikir veren turları ile Jollytur bu işte gerçekten çok başarılı. Siz siz olun erken kayıt olun benim gibi esprilere konu olmayın 🙂

Sevgiler

Comments

comments

Yazar Hakkında

Biricik Nuray

KURUCU ORTAK & EDİTÖR | Biricik Nuray, Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümünde okudu. Finans ve muhasebe alanında 15 yıl çalıştı. Profesyonel iş hayatı devam ederken 2011 yılında Biricik Dünyam Kadın Portalını kurdu. Halen portal da editörlük ve köşe yazarlığı yapmakta. Biricik Dünyam ve Pozitif Düşünceler’ in organize ettiği sosyal sorumluluk projelerini yönetti. Bu çalışmaları esnasında edindiği tecrübe ile ilgi duyduğu kişisel gelişim alanında seminerler ve sertifikasyon eğitimlerine katıldı. Halen duygu, düşünce ve şartlardan kaynaklanan nedenlerden ötürü bulundukları noktadan hareket edip yeni kararlarına ve hedeflerine ulaşmakta zorlanan danışanlarının yolculuğu için adım atmaları konusunda Pozitif Düşünce & Yaşam Koçluğu yapmakta.

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir