Hizmeti Başka Yerde Aramayın

Merhabalar;

Bugün sizlere daha önceden hizmet aldığım ve de memnun kaldığım bir siteden bahsetmek istiyorum. Sitenin adı işimdüştü, ihtiyacın olan hemen hemen tüm konularda hizmet bulabileceğiniz bir site.

isimdustu

Yaklaşık bir ay önce yeni aldığımız eve taşındık. Taşınma esnasında nakliye firması ararken karşılaştım bu site ile. Hemen talebimi girdim ve nakliye firmalarından teklifler geldi. Ben de buradan bana uygun olan teklifi kabul ederek nakliye firması ile anlaştım. Gerçekten sıkıntısız bir taşınma süreci oldu. Sağ olsunlar hiçbir eşyama zarar vermeden taşınma işlemini gerçekleştirmiş olduk.

Ama tabi ben bahtsız bedevi, başıma gelmeyen kalmadı taşındıktan sonra. Yeni evin su borularında kaçak varmış. Ev dubleks olduğu için üst katın parkeleri, alt katın ise tavanları çok kötü bir hal aldı. Nakliye firmasından memnun kalınca, tesisatçıyı da yine bu siteden buldum. Onlar da tam zamanında gelip nokta atışı ile su kaçaklarını tespit ettiler. Tespit edilen yerlerin tadilatını da gerçekleştirdiler.

Eee, boya yapmayacak  mıyız? Yapmak zorundayız tabi. Boyacıyı da yine isimdustu.com sitesinden buldum. Gelen tekliflerden uygun olanı değerlendirip boya badana işini de sorunsuz bir şekilde sonuçlandırdık.

Aynı siteden üç ayrı hizmet aldım ve de çok memnun kaldım. Sizlere de tavsiye etmek istedim. Benzeri diğer sitelerden de daha önce hizmet almak istemiştim, ancak taleplerime herhangi bir teklif dönüşü yapılmamıştı. Dolayısıyla da hizmet alamamıştım. Öncelikle taleplerime teklif geldiği için, sonrasında da aldığım hizmetlerden memnun kaldığım için tavsiye etmeye değer bir site olarak görüyorum isimdustu.com sitesini.

Fırsat bulduğunuz zaman bir bakın derim. Nakliye, tadilat, dekorasyon, temizlik, özel ders, internet reklamcılığı ve benzeri birçok alanda rahatlıkla ve güvenle hizmet alabileceğiniz bir site.

Comments

comments

Yazar Hakkında

Aylin Demir

ORTAK & EDİTÖR|Marka ve İçerik Danışmanı|Marmara Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi mezunu, evli, mutlu ve 1 çocuklu, mavi tutkunu, yazma aşığı, heyecanlı ve bir o kadar da melankolik bir yengeç kişisiyim. 16 yıllık eğitim ve 3 yıllık iş hayatı sonrası, evlilik sürecinde işten çıkarıldığımdan bu yana, istediğim işi bulamadığım için mecburi ev hanımlığı yapmaktayım. En büyük tutkum olan yazmak ve okumak adına bir şeyler yapmak için blog dünyasına giriş yaptım. Zaman zaman kendi blogumda yazmaya devam ediyorum. Bu güzel yolculuğa yeni insanlar tanımak, güzel anılar biriktirmek için çıktım. Sizler de bu yolda bana eşlik etmek istemez misiniz?

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir