2016 Bikini Modası

Püsküllü Bikini
2016 Bikini Modası

Merhaba, Havaların gecikmeli iyiden iyiye ısınması ile mayo bikini tercihleri de yazın trendlerine göre değişmeye başladı. Eskiden 4 ana sezon varken şu an 4 ana, arada 4 ara sezon modaya yön veriyor. Biz de sizler için 2016 yazında plaj modasına yön veren modelleri araştırdık. İşte 2016 Bikini Modası

2016 yılının plaj trendi püsküllü veya volanlı olan bikiniler. Güneşlenirken volan izi istemeyenlerse daha çok fırfır diye tabir edilen hareketli minimal fakat cazibesi ve dikkat çekiciliği ön plana çıkaran modellerde hatırı sayılır bir şekilde tercih edilen modellerin başında geliyor.

 

 

 

yüksek_bel_bikini
2016 Bikini Modası

 

Bir diğer trend ise, yüksek bel olan bikiniler. Yüksek bel olan bikini altlarında üzerinde çoğunlukla etnik veya geometrik desenler yer alırken üstlerinde ise kontrast ve tek renk kullanılması dikkat çeken bir detay. Modası hiç geçmeyen klasik kesim ipli bikiniler de her zamanki gibi tercih edilenler listesinde yer aldı. Bu sene dikkatten kaçmayan bir modelse transparan geçişleri olan bikiniler oldu.

Bizler sizler için bu rengarenk ve birbirinden şık bikinilerin görsellerini hazırlarken zorlandık. Umarım sizler onlarca kesim ve binlerce renk seçeneği ile bikini tercihlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Sevgiler

 

 

 

Comments

comments

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir