Amerika Müzik Ödülleri ve Büyüleyici Jennifer Lopez Performansı

jennifer-lopez-american-music-awards-2013[1]

Merhaba;

Bu sene 24 Kasım’da düzenlenen Amerika Müzik ödüllerini çok gecikmeli de olsa seyretme fırsatım oldu. Biraz gecikmeli de olsa bu konudaki görüşlerimi sizlerle paylaşmak istedim.

Kety Perry’nin muhteşem şovu ile başlayan gece Lady Gaga, Miley Cyrus , Rihanna ve Jennifer Lopez gibi ünlü starların sahne şovları ile hafızalara kazındı. Amerika’nın en çok ses getiren gecelerinden biri olan Amerikan Müzik Ödülleri gecesinde, içeride müzik yarışırken, dışarıda ünlülerin iddialı stilleri geceye damgasını vurmuş.

Türkiye’de emsallerinin bulunduğu bu ödül törenine işin açıkçası çok saygı duydum. Salonda bulunan pek çok kişi dünya çapında tanınan starlar. Sahnede ki Showları sergileyenler de keza öyle ama atmosfer her çıkan star için konser salonlarını aratmayacak kadar sıcak ve coşku dolu. Ülkemizde yapılan ödül törenlerin de bu şekilde sıcak ve coşkulu ortamı görmek bir yana alkış sesi duymak için bile televizyonun sesini hatırı sayılır derecede yükseltmek gerekiyor ne yazık ki.

Pek çok ünlü ismin Show yaptığı bu muhteşem gecede, benim dikkatimi en çok Jennifer Lopez’in sunduğu performans çekti. Sahnede yaklaşık beş dakika kalan JLO showu esnasında kulise girmeden üç kıyafet değiştirdi. Latin güzel 44 yaşında olmasına rağmen muhteşem sesi, fiziği ve sahne performansı ile Nokia Tiyatro’da bulunan ünlü ünsüz herkesi büyüledi.

Umuyorum başında Türkiye kelimesinin geçtiği müzik ödülleri düzenlenirken performans sergileyecek sanatçılar ellerine sadece bir mikrofon alıp şarkıya playback yapmak yerine bizlere emsal kalitede gösteriler hazırlarlar.

Jennifer Lopez’in bu büyüleyici performansını sizlerle de paylaşmak isterim.

İyi Seyirler

Biricik

Comments

comments

Yazar Hakkında

Biricik Nuray

KURUCU ORTAK & EDİTÖR | Biricik Nuray, Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümünde okudu. Finans ve muhasebe alanında 15 yıl çalıştı. Profesyonel iş hayatı devam ederken 2011 yılında Biricik Dünyam Kadın Portalını kurdu. Halen portal da editörlük ve köşe yazarlığı yapmakta. Biricik Dünyam ve Pozitif Düşünceler’ in organize ettiği sosyal sorumluluk projelerini yönetti. Bu çalışmaları esnasında edindiği tecrübe ile ilgi duyduğu kişisel gelişim alanında seminerler ve sertifikasyon eğitimlerine katıldı. Halen duygu, düşünce ve şartlardan kaynaklanan nedenlerden ötürü bulundukları noktadan hareket edip yeni kararlarına ve hedeflerine ulaşmakta zorlanan danışanlarının yolculuğu için adım atmaları konusunda Pozitif Düşünce & Yaşam Koçluğu yapmakta.

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir