Anexxe & Biricik Dünyam “Dünya Kadınlar Günü Çekiliş Sonucu”

Merhaba;

Anexxe & Biricik Dünyam işbirliği ile gerçekleştirilen “Dünya Kadınlar Günü Çekilişi Sonuçlanmıştır.” Değerli katılımlarınızdan ötürü hepinize teşekkür ederiz.

fotograf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çekiliş Talihlilerimiz

Duygu Kahraman
Feride İsmailoğlu

Tebrik Ediyorum. Ürünlerinizi Güle Güle Kullanın…

a-A23

 

 

 

 

 

 

 

Çekiliş dolayası ile Anexxe’nin internet sitesine üye olmanızı bir kural olarak sınırlı görmeyin. Anexxe bijüteri ve geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat skalası ile sizlere şıklık katacak yepyeni ürünleri ile bir tık uzağınızda. Biricik Dünyam okurları olarak her alış verişinizde % 10 indirim avantajınızı kaliteli ürünler ile buluşturabilirsiniz. Günlük iş hayatının yoğunluğundan bunaldığınızda siz ve sevdiklerinizi mutlu edecek detaylar www.anexxe.com de. Kendiz için aradığınız takıyı veya uzak şehirlerde oturan yakınınıza hediye mi göndermek istiyorsunuz. Siz zevkinize göre olan ürünü seçin, Anexxe seçtiğiniz ürünü şık kutusunda size veya sevdiklerinize ulaştırsın. “Anexxe kalitede daima bir adım önde.”

Sevgiler

Biricik

Comments

comments

Yazar Hakkında

Biricik Nuray

KURUCU ORTAK & EDİTÖR | Biricik Nuray, Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümünde okudu. Finans ve muhasebe alanında 15 yıl çalıştı. Profesyonel iş hayatı devam ederken 2011 yılında Biricik Dünyam Kadın Portalını kurdu. Halen portal da editörlük ve köşe yazarlığı yapmakta. Biricik Dünyam ve Pozitif Düşünceler’ in organize ettiği sosyal sorumluluk projelerini yönetti. Bu çalışmaları esnasında edindiği tecrübe ile ilgi duyduğu kişisel gelişim alanında seminerler ve sertifikasyon eğitimlerine katıldı. Halen duygu, düşünce ve şartlardan kaynaklanan nedenlerden ötürü bulundukları noktadan hareket edip yeni kararlarına ve hedeflerine ulaşmakta zorlanan danışanlarının yolculuğu için adım atmaları konusunda Pozitif Düşünce & Yaşam Koçluğu yapmakta.

Benzer yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir