Anexxe & Biricik Dünyam “Dünya Kadınlar Günü Çekilişi”

fotografMerhaba;

“Dünya Emekçi Kadınlar Günü” ne sadece 3 gün kaldı. Anexxe, Biricik Dünyam iş birliği ile iki şanslı okurumuza görselde yer alan 5’li bilezik setini hediye ediyor. Eğer sizde bu şık bilezik setlerinden birine sahip olmak istiyorsanız, aşağıdaki şartları yerine getirip çekilişe katılmanız yeterli…

Çekiliş Tarihleri

05.03.2014 – 06.03.2014 Tarihleri arasında yapılacak olan çekişimizin sonucu 07.03.2014 günü  açıklanacak. Talihlilerimize hediyeleri 08 Dünya Kadınlar Günü ellerinde olacak şekilde kargoya verilecek.

Anexxe Sponsorluğunda Gerçekleşen Çekilişe Katılım Koşullarımız:

1 –  www.anexxe.com.tr sitesine üye olmak.
Üyelik formunu doldurmak çok kısa vaktinizi alacağı gibi size bir de avantaj sağlayacak. Sitede alışverişi tamamlarken kampanya koduna alanına “BİRİCİK” yazdığınızda vazgeçemeyeceğiniz kaliteye her zaman %10 indirim avantajı ile sahip olmuş olacaksınız.

Üyelik sayfasına ulaşmak için; https://www.anexxe.com.tr/index.php?route=account/register

2 – * FACEBOOK: Biricik Dünyam ve Anexxe sayfasını beğen-like yapın.
      * TWITTER     : Biricik Dünyam ve Anexxe sayfasını “takip et-follow” yapın.
      * DUYURU     : Biricik Dünyam’ın sayfasında yer alan bu çekilişi kendi Facebook ve/veya Twitter  sayfanızda duyurun.

3 –  +1 Çekiliş Hakkı için kampanyamıza bir arkadaşınızı davet edin. Davet ettiğiniz arkadaşınız katılım koşullarını belirten yoruma sizin yorum bıraktığınız isimi belirtirler ise çekilişte artı bir hak kazanacaksınız.

Herkese bol şanslar dileriz.

10 indirim

Comments

comments

Yazar Hakkında

Biricik Nuray

KURUCU ORTAK & EDİTÖR | Biricik Nuray, Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümünde okudu. Finans ve muhasebe alanında 15 yıl çalıştı. Profesyonel iş hayatı devam ederken 2011 yılında Biricik Dünyam Kadın Portalını kurdu. Halen portal da editörlük ve köşe yazarlığı yapmakta. Biricik Dünyam ve Pozitif Düşünceler’ in organize ettiği sosyal sorumluluk projelerini yönetti. Bu çalışmaları esnasında edindiği tecrübe ile ilgi duyduğu kişisel gelişim alanında seminerler ve sertifikasyon eğitimlerine katıldı. Halen duygu, düşünce ve şartlardan kaynaklanan nedenlerden ötürü bulundukları noktadan hareket edip yeni kararlarına ve hedeflerine ulaşmakta zorlanan danışanlarının yolculuğu için adım atmaları konusunda Pozitif Düşünce & Yaşam Koçluğu yapmakta.

Benzer yazılar

1 Yorum

 1. duygu kahraman

  Nihan Atsu isimli arkadaşım vasıtası ile Biricik Dünyam ve Anexxe üyeliğimi gerçekleştirdim katılım koşullarını yerine getirdim iyi günler 🙂

  Yanıt
 2. Yıldız Cengiz

  Merhaba Sadettin Cengiz davet etti . siteye önceki kampanyanızdan [email protected] adresimle üyeliğim var .sizi her iki sosyal ağda takiteyim ve orda çekilişi duyurdum. [email protected] . şartlar tamam.
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100005662993984
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=220050474860384&id=100005662993984&stream_ref=10
  https://twitter.com/Tarantulanska/status/441688071046561792
  https://twitter.com/Tarantulanska

  Yanıt

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir