Atık Pili Getir Kitabı Götür

Bugün size instagramda gördüğüm ve de çok beğendiğim bir projeden kısaca bahsetmek istiyorum. Konuya giriş yapmadan önce, bu duyarlılığı için yitik Ülke Yayınlarına teşekkür ediyorum. Yayınevi olarak şu an İzmir Kitap Fuarındalar.

yitik ülke atık pil toplama

 

Oradan paylaştıkları bir fotoğraf ile bu projelerinden haberdar oldum. Güzel bir sosyal sorumluluk örneği bana göre. Yayınevine 30 adet atık pil götürüyorsunuz, bir adet kitabı anında alıyorsunuz. Fuarda stantlarını bir ziyaret ve bu projeye ortak olun derim. Sosyal medyada #pildenkitaba etiketiyle paylaşımları görebilirsiniz.

Sevgiler

Comments

comments

Yazar Hakkında

Aylin Demir

ORTAK & EDİTÖR|Marka ve İçerik Danışmanı|Marmara Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi mezunu, evli, mutlu ve 1 çocuklu, mavi tutkunu, yazma aşığı, heyecanlı ve bir o kadar da melankolik bir yengeç kişisiyim. 16 yıllık eğitim ve 3 yıllık iş hayatı sonrası, evlilik sürecinde işten çıkarıldığımdan bu yana, istediğim işi bulamadığım için mecburi ev hanımlığı yapmaktayım. En büyük tutkum olan yazmak ve okumak adına bir şeyler yapmak için blog dünyasına giriş yaptım. Zaman zaman kendi blogumda yazmaya devam ediyorum. Bu güzel yolculuğa yeni insanlar tanımak, güzel anılar biriktirmek için çıktım. Sizler de bu yolda bana eşlik etmek istemez misiniz?

Benzer yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir