Biricik Dünyam’dan Herkese Merhabalar

 

Tanla BilirHerkese merhabalar,

Ben Tanla, Biricik Dünyam’ın kurucu üyelerinden biri ve aynı zamanda webmasterıyım.

Kadın ve anne dünyasının nabzını tutan etkinliklere ve sosyal sorumluluk projelerine imza atan Pozitif Düşünceler‘de beraber çalıştığımız, takım arkadaşım Biricik Nuray ile kadınlara hitap eden çok yazarlı bir websitesini hayata geçirmek evvelden beri hayalimizdi. Bugün bu hayalimizi uygulamaya geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kişisel bir blog olarak başarılı çalışmalar yapmış olan Biricik Dünyam’ın çok yazarlı bir platform şeklinde yeniden yapılanmasını ve görsel tasarımını gerçekleştirmek çok özendiğimiz bir proje oldu. Sıcak, samimi, okurlarımızın ziyaret etmekten keyif alacağı, renkli bir ortam hayal ettik, umarız sizlerin de hoşuna gider.

Biricik Dünyam, aile, çocuk, fırsatlar, güzellik, diyet, makyaj, moda, hobi, kültür, kitap, müzik, sinema,  magazin, mutfak, örgü, sağlık, sosyal sorumluluk ve ürünler gibi pek çok konuda okurlarla buluşacak. Yazarlarımız Aylin Demir, Ebrar Çankaya, Emel Yılmaz Akan, Nesrin Şengülen, Nüket Tuzcuoğlu ve Serpil Şengör birbirinden güzel yazılarıyla websitemize değer katacak.

Çok yakında okur sorularını yanıtlayacak uzmanlar ve yeni yazarla kadromuzu daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz. Siz de Biricik Dünyam websitesinde yazar olarak sesinizi daha geniş kitlelere duyurmayı ve okurlarla buluşmayı düşünürseniz, bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Güçlü yazar kadromuz, aramıza katılmasını beklediğimiz yeni yazarlarımız, ilgi çekici yazılarımız ve birbirinden hoş fırsatlarımızla Biricik Dünyam’ın sıkça uğradığınız bir adres olmasını diliyoruz.

Hepinize hoşgeldin diyor ve  kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum.

Tanla Bilir

Kurucu & Webmaster

Comments

comments

Yazar Hakkında

Tanla Bilir

KURUCU & WEBMASTER | İktisat fakültesi mezunuyum. 6 sene bankacılık sektöründe pazarlama ve ürün yönetimi bölümlerinde çalıştım. Daha sonra hayallerimin peşinden koşarak Amerika’da dijital tasarım alanında iki master yaptım. Şu anda FireFrog Creative markası altında web tasarımı, blog tasarımı, grafik tasarım ve kurumsal tasarım yapıyorum. 2011 yılında oğlum Can’ın doğumuyla anne, çocuk, kadın ve aile hayatına dair bir blog tutmaya başladım. 2013 senesinde Bumerang Blog Ödülleri’nde En Çalışkan Blog dalında finale kaldım. Milliyet.com.tr’nin Bebek ve Çocuk bölümünün sürekli yazarlarındanım. Kadın ve anne dünyasının nabzını tutan etkinliklere ve sosyal sorumluluk projelerine imza atan Pozitif Düşünceler’in kurucu üyesiyim.

Benzer yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir