Biricik Dünyam’dan Yeni Yayın Dönemine Merhaba

Biricik NurayMerhaba;

Biricik Dünyam kadın ve magazin dünyasında samimi, güncel, eğlenceli ve bilgilendirici bir çizgi yakalamak amacıyla dopdolu içeriği ve  yenilenen yüzüyle sizlere merhaba diyor…

Sonbaharın yaklaşmasıyla yoğunlaşan iş hayatı ve çocuklarımızın okul heyecanı hepimizi sarmışken, bu yoğun süreci sizler için kolaylaştırmayı hedefledik… Uzman görüşleri, özgün içerikler ve yaratıcı fikirlerle dolu sitemiz, pek çok konuda size yol arkadaşı olacak.

Hepsi kendi alanlarında başarılı olan, çoklu yazar kadrosuyla kalemini güçlendiren Biricik Dünyam’ın yeni yayın döneminde başarılı yayınlar yapmayı sürdüreceğini ve her zaman olduğu gibi sosyal sorumluluk projelerinde de öncü olarak yer olacağını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Biricik Dünyam, geleceğe pozitif bakabilmek için pozitif düşünen ve pozitif yaşayan, taşın altına elini koyan kadınların buluşma yeridir.

Biz her gün güncellenen içeriğimizle sizleri burada bekliyor olacağız.

Sevgiler

Biricik Nuray

Kurucu & Editör

BiricikDunyam.com

Comments

comments

Yazar Hakkında

Biricik Nuray

KURUCU ORTAK & EDİTÖR | Biricik Nuray, Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümünde okudu. Finans ve muhasebe alanında 15 yıl çalıştı. Profesyonel iş hayatı devam ederken 2011 yılında Biricik Dünyam Kadın Portalını kurdu. Halen portal da editörlük ve köşe yazarlığı yapmakta. Biricik Dünyam ve Pozitif Düşünceler’ in organize ettiği sosyal sorumluluk projelerini yönetti. Bu çalışmaları esnasında edindiği tecrübe ile ilgi duyduğu kişisel gelişim alanında seminerler ve sertifikasyon eğitimlerine katıldı. Halen duygu, düşünce ve şartlardan kaynaklanan nedenlerden ötürü bulundukları noktadan hareket edip yeni kararlarına ve hedeflerine ulaşmakta zorlanan danışanlarının yolculuğu için adım atmaları konusunda Pozitif Düşünce & Yaşam Koçluğu yapmakta.

Benzer yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir