Biricik Nuray Pozitif Düşünce Ve Yaşam Koçu

Merhaba;

Ben Biricik Nuray, bir “Yolculuk Kaşifiyim“. Fakat ben keşiflerim için ne bir bilet satın alıp yeni yerlere ne de ayak basılmamış yeni yörelere giderim. Ben zaman, duygu, düşünce ve şartlardan kaynaklanan nedenlerden ötürü bulundukları noktadan hareket edip yeni kararlarına ve hedeflerine ulaşmakta zorlanan danışanlarımın yolculuğu için adım atmalarına yol arkadaşlığı yaparım. Yani ben bir Pozitif Düşünce & Yaşam Koçuyum.

Kendime modern zaman kaşifi diyorum çünkü içinizde sizle karşılaşmayı bekleyen duyguların kelimelere buluşmasını sağlayan yolda size ayna olmak, keşfettirmek benim işim. Henüz sizin bulmadığınız yada bulup da tanışmayı ertelediğiniz duygu, düşünce ve kararlarla buluşmanızı sağlayacak çalışmaları sizlerle beraber uygulamaksa tekniklerim.

Hedeflediğiniz noktaya yeni kararlarınızla yol alırken bu serüvene en samimi, en içten, en pozitif ve en objektif yanınız yani aynanız olarak sizinle bu yolda yer almak benim hem işim hemde yaşam amacım.

Ben günü gününde yaşayan, mutluluğu yaşam biçimi olarak seçen ve hayatın içini anılarla süslemeyi tercih eden veya bu yolda ilerlemek isteyen tüm danışanlarımla daha pozitif bir hayat için yol almak istiyorum.

Sizlerde benim gibi “Gününe üşenen, hayatı ıskalar.” diyorsanız. Haberleşmek üzere.

Hoşkalın

Biricik NURAY

Pozitif Düşünce & Yaşam Koçu

Sorularınız varsa lütfen yazın


Yaşadığınız Şehir