Cennetin Kuşları

Mersin’de tecavüze uğradıktan sonra yakılarak öldürülen 19 yaşındaki Özgecan Aslan‘ın hayatı sinema perdesine aktarılıyor.

özgecan aslan

Deli Dumrul, Reis, Dursun Çavuş gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Ali Avcı; şimdi de Cennet Kuşları ismiyle, yakılarak katledilen Özgecan Aslan‘ın hayatını ölümsüzleştiriyor. Filmin galasının 22 Ekim 2017 tarihinde, Özgecan Aslan’ın doğum gününde yapılması planlanıyor.

Comments

comments

Yazar Hakkında

Aylin Demir

ORTAK & EDİTÖR|Marka ve İçerik Danışmanı|Marmara Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi mezunu, evli, mutlu ve 1 çocuklu, mavi tutkunu, yazma aşığı, heyecanlı ve bir o kadar da melankolik bir yengeç kişisiyim. 16 yıllık eğitim ve 3 yıllık iş hayatı sonrası, evlilik sürecinde işten çıkarıldığımdan bu yana, istediğim işi bulamadığım için mecburi ev hanımlığı yapmaktayım. En büyük tutkum olan yazmak ve okumak adına bir şeyler yapmak için blog dünyasına giriş yaptım. Zaman zaman kendi blogumda yazmaya devam ediyorum. Bu güzel yolculuğa yeni insanlar tanımak, güzel anılar biriktirmek için çıktım. Sizler de bu yolda bana eşlik etmek istemez misiniz?

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir