En Kolay ve Hızlı Bileti Bulmanın Yolu “Cepyol”

Merhaba;

Havaların ısınması ile seyahatlerin yoğunlaştığı bir döneme girdik. Herkes ya önceden yada ani bir kararla bir tatil planın içinde buluveriyor kendini 🙂 Bu gibi durumlarda çoğu zaman en büyük sorun nereye gideceğinizden çok yoğun dönem olduğu için nasıl gideceğim oluyor. Örneğin otobüs bileti diyelim. Kim bilir gideceğiniz yöne kaç tane otobüs firması var ve bu seferlerde sizin istediğiniz kriterlerde yer var. Pek çoğumuz zaman zaman yer bulamadığımız için mini tatillerimizden vazgeçmek durumunda kalırdık. Kalırdık diyorum çünkü bu sorunu çözecek yep yeni bir internet sitesi keşfettim. Benim gibi her alternatifi araştırmayı sevenlerin ve pratik bilet almayı isteyenlerin çok seveceği bu sitenin ismi “Cepyol”. Cepyol hem bir internet sitesi hem de androit ve ios için bir uygulama.

Cepyol

Geçen iş yerimizden bir arkadaşımız acilen doğum yapan kız kardeşinin yanına gitmesi gerekti. Uçak bileti bulamayınca en yakın saate otobüs biletleri bakmaya başladık. Bir otobüs firmasına bakıyoruz yok diğerini deniyoruz gece saati en sonunda genel bir nokta var mıdır bakabileceğimiz derken Cepyol imdadımıza yetişti. Gitmek istediğimiz yönü, saat aralığını, koltuk sınıfına kadar her şeyi yazdık ve sonuç şahane önümüze olup olabilecek tüm firmalar istediğimiz kriterde hazırdı. Hemen tercihimizi yaptık ve arkadaşım teyze olmanın mutluluğu ile ofisten uçarcasına valizini almak için önce eve sonra da terminale doğru yola koyuldu.

Arkadaşım gittikten sonra siteyi biraz inceledim ve her türlü ulaşım konusunda başarılı bir alt yapı kurmuşlar. Henüz diğer ulaşım modüllerini denemesem de bir iki örnek bilet alma işlemi denedim. Veriler gayet hızlı bir şekilde açıldı ve bilgilendim. Başta otobüs biletleri olmak üzere, çok başarılı bulduğum siteyi sizlerlede paylaşmak istedim…

Comments

comments

Yazar Hakkında

Biricik Nuray

KURUCU ORTAK & EDİTÖR | Biricik Nuray, Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümünde okudu. Finans ve muhasebe alanında 15 yıl çalıştı. Profesyonel iş hayatı devam ederken 2011 yılında Biricik Dünyam Kadın Portalını kurdu. Halen portal da editörlük ve köşe yazarlığı yapmakta. Biricik Dünyam ve Pozitif Düşünceler’ in organize ettiği sosyal sorumluluk projelerini yönetti. Bu çalışmaları esnasında edindiği tecrübe ile ilgi duyduğu kişisel gelişim alanında seminerler ve sertifikasyon eğitimlerine katıldı. Halen duygu, düşünce ve şartlardan kaynaklanan nedenlerden ötürü bulundukları noktadan hareket edip yeni kararlarına ve hedeflerine ulaşmakta zorlanan danışanlarının yolculuğu için adım atmaları konusunda Pozitif Düşünce & Yaşam Koçluğu yapmakta.

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir