Klarnet Festivali 2015

Bu sene, 10-20 Eylül 2015 tarihleri arasında 4.sü düzenlenecek olan Uluslararası Klarnet Festivali , yurtiçi ve yurt dışından gelecek olan sanatçıların katılımlarıyla renkli geçeceğe benziyor.

klarnetfast15

Festivale katılan sanatçılar; Cansu-Doğukan Manço, Fettah Can, Gökhan Tepe, Hakan Aysev, Keremcem, Mine Mucur, Öykü Gürman, Serkan Çağrı, Yavuz Bingöl, Zara, New York Gypsy All Stars, Trilok Gurtu, Tuluğ Tırpan, George Dalaras, Barcelona Gipsy Klezmer Orchestra, Ivo Papazov-Trakia Band(Balkan Klarnet), Ghassan Abu Haltam Trio

Festivalde ayrıca Ustaya Saygı Konseri de düzenlenecek. Bu seneki konser rahmetli Barış Manço anısına olacak.

Ayrıca festivalde bir de yarışma olacak. Sosyal sorumluluk projesi olarak ortaya çıkan bu Genç Nefesler Klarnet Yarışması‘nda, 18 yaş altı klarnetçiler yeteneklerini sergileyecek.

Toplum İçin Sanat Derneği (TOİSAD) tarafından gerçekleştirilen 4. Uluslararası Klarnet Festivali’nde her zevke hitap edecek müzisyenler ve müzik gruplarıyla dinleyenler festival coşkusunu yaşayacaklar.

Comments

comments

Yazar Hakkında

Aylin Demir

ORTAK & EDİTÖR|Marka ve İçerik Danışmanı|Marmara Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi mezunu, evli, mutlu ve 1 çocuklu, mavi tutkunu, yazma aşığı, heyecanlı ve bir o kadar da melankolik bir yengeç kişisiyim. 16 yıllık eğitim ve 3 yıllık iş hayatı sonrası, evlilik sürecinde işten çıkarıldığımdan bu yana, istediğim işi bulamadığım için mecburi ev hanımlığı yapmaktayım. En büyük tutkum olan yazmak ve okumak adına bir şeyler yapmak için blog dünyasına giriş yaptım. Zaman zaman kendi blogumda yazmaya devam ediyorum. Bu güzel yolculuğa yeni insanlar tanımak, güzel anılar biriktirmek için çıktım. Sizler de bu yolda bana eşlik etmek istemez misiniz?

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir