Leyla Hanım’a: Abi “can”dır…

Merhaba;

Ben Leyla 34 yaşındayım. Beş kardeşiz. İki gecedir rüyamda ortanca ağabeyimi görüyorum ve içimden ürperiyorum, etkisinden çıkamıyorum. Rüyalarımı sizinle paylaşmak istedim.

İlk gece;

Ağabeyimle boş yıkık bir duvarın arkasından ilerliyoruz, kendisine bir para veriyorum. O esnada bir kapkaççı bunu görmüş olacak ki bize bıçak çekiyor. O esnada ağabeyim beni korumak için kapkaçının elindeki bıçağa ara ara hamle yapıyor, o da elindeki bıçağı bana fırlatıyor ve duvara geliyor. Bıçağı atmasından güç alan ağabeyim kapkaççıya hamle yapıyor ama cebinden bir kez daha bıçak çıkarıyor ve tekrar bana fırlatıyor. Bu sefer bıçak sağ baldırıma saplanıyor. Bu yarada herhangi bir kan akmıyor sadece bacağımda hissediyorum. Ağabeyime birşey olacak diye korkuyorum. Sonra oradan uzaklaşıp birden kendimi denizde buluyorum. Yanımda büyük bir gulet var suda Işın Karaca ve erkek arkadaşı var. 🙂 Onlar bana “Nasılsın?” diyorlar ve ben uyanıyorum.

İkinci gece;

Rüyamda telefonum çalıyor. Ağabeyimin eşi arıyor. “Leyla, ağabeyin bir trafik kazası geçirdi ama gayet iyi.” diyor. Ben de sakin karşılıyorum. Doğruyu söyleyip söylemediğini soruyorum ve “Gerçekten iyi sadece araba çok hasarlı.” diyor. Ben de “Canı sağolsun araba alınır o iyi olsun.” diyorum ve uyanıyorum.

İki gece ardarda dizi film gibi rüya hiç görmemiştim. Çok enteresan bulduğum için soruyorum. Umarım benim rüyamı yorumlarsınız.

Merakla bekliyor olacağım.

Leyla Gültekin

Kaynak: www.trendingpost.com
Kaynak: www.trendingpost.com

Merhaba Leyla Hanım,

Bu aralar ağabeyinizle ilgili yaşadığınız ve/veya yaşayacağınız durumlar endişeye kapılmanızı neden olabilir. Size tavsiyem endişeye kapılmadan önce onunla geçirdiğiniz geçmişteki güzel günlerinizi hatırlayın. Onunla özel bir iletişiminiz var ve bu iletişimi pozitif olarak nasıl yönetebilirsiniz bunun yollarını bulun.

Geçmiş yıllarınızda size koruyucu görevi üstlenmiş ve bunu sevgiyle yapmış bir ağabeyiniz var.

Şimdi siz içinizdeki sevgi enerjisiyle ondan aldığınız pozitif duyguları çoğaltmaya odaklanın. Bazen manevi sevgi desteği insana verilebilecek en güçlü koruma kalkanıdır.

İlk rüyanızda bulunan Işın Karaca hakkında neler düşünürsünüz. Olumlu-olumsuz… Onun hakkında küçük bir araştırma yapın. Öğrendikleriniz sizin bu dönemde kendi hayatınızda Işın Karaca ile paralel yaşayabileceğiniz şeylerin bilgisini verecek. Yaşayacaklarınız konusunda öncelikle ağabeyinizden yardım ve destek alacaksınız. Bununla beraber sizin de onunla manevi sevgi bağınız kuvvetlenecek. Ona karşı geçmişte taşıdığınız affedememe ve kırgınlıklarınız var ise bunları bırakmanın da tam zamanı…

Sevgilerimle

brother-sister-walking

Comments

comments

Yazar Hakkında

Servet Derya Değerli

KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI ve RÜYA EĞİTMENİ | Bir gece ışıklarının kendiliğinden yanmasıyla uyandım. Rüyaların ve hayatın gösterdiği rehberliği takip ederek "Rehber Rüyalar" eğitimi aldım. Rüyalarda verilen mesajların eyleme geçirildiğinde, insanların hayatlarında önemli değişimlerin ve şifalanmaların olduğunu gözlemledim. Rüya Analizlerinin ardından danışanlarıma verdiği eylem planlarını, aldığım "KDT Uygulayıcılık" ve "Hipnoz" eğitimiyle zenginleştirerek çalışmalarıma devam ediyorum. Bu süreç içerisinde Reiki Master, Access Enerji, EFT Eğitimleri ve çeşitli enerji uygulama eğitimleri aldım. "antalyabugun.com" internet gazetesinde köşe yazarlığı yaptım. Ardından "Ataşehir’de Gündem" yerel gazetesinde ve "İstanbuldan.com" haber sitesinde rüyalar ve yaşam üzerine köşe yazıları yazdım. Rüyalarının rehberliğine başvurarak, içine ayna tutmak ve aynada yansıyanları çözmek isteyenlere yol göstermek amacıyla 2012′de “Rüya Olumlama Kartları” çıkardım. Katıldığım radyo ve televizyon programlarında insanlara; işaretler doğru okunup hayata geçirildiğinde mucizeler olabileceğini anlattım. Şu an Ataşehir’de özel bir kişisel gelişim ve alan terapisi merkezinde çalışmalarımı sürdürüyorum.

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir