LÖSEV ve Derya Baykal İşbirliğiyle “Atkı Bere Kampanyası”

Merhaba; Derya Baykal sanatçı, hobisever ve bir anne. Bu özelliklere ilaveten yüce gönüllü bir Lösev Gönüllüsü. Bu yıl Lösev’de ki çocuklarımız için bir proje üretti Derya Baykal. Türkiye’nin ablaları, anneleri, teyzeleri yumuşacık yünlerden sevgi ilmekleri atıp atkı ve bereler örecekler. Birbirinden özel çocuklar sevgiden atkı berelerle sıcacık bir kış geçirecekler.

Derya Baykal

Sizler de bu kampanyaya yumuşacık yünlerden sevgi dolu atkı ve bereler yaparak destek olmak isterseniz. 15 Aralık 2013 tarihine kadar, “Kanaltürk Stüdyoları Meliha Avni Sözen Cad. No:17 Mecidiyeköy-İstanbul”
adresine gönderiminizi yapın. Alternatif olarak Biricik Dünyam sitesinden veya Facebook adresinden benimle iletişim kurup, toplu olarak yapacağımız gönderimle çocuklarımızı sevindirebilirsiniz.

Sizlerde bir çocuğun gülümsemesi olmak istemez misiniz?

Sevgiler

Biricik

Derya Baykal

Comments

comments

Yazar Hakkında

Biricik Nuray

KURUCU ORTAK & EDİTÖR | Biricik Nuray, Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümünde okudu. Finans ve muhasebe alanında 15 yıl çalıştı. Profesyonel iş hayatı devam ederken 2011 yılında Biricik Dünyam Kadın Portalını kurdu. Halen portal da editörlük ve köşe yazarlığı yapmakta. Biricik Dünyam ve Pozitif Düşünceler’ in organize ettiği sosyal sorumluluk projelerini yönetti. Bu çalışmaları esnasında edindiği tecrübe ile ilgi duyduğu kişisel gelişim alanında seminerler ve sertifikasyon eğitimlerine katıldı. Halen duygu, düşünce ve şartlardan kaynaklanan nedenlerden ötürü bulundukları noktadan hareket edip yeni kararlarına ve hedeflerine ulaşmakta zorlanan danışanlarının yolculuğu için adım atmaları konusunda Pozitif Düşünce & Yaşam Koçluğu yapmakta.

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir