Megastar Tarkan Sevgilisi Pınar Dilek İle Evlendi

Megastar Tarkan Sevgilisi Pınar Dilek İle Evlendi!

Cuma günü Tarabya’daki villasında 40 kişilik aile bireylerinin katılımı ile gerçekleşen sade bir nikah töreni ile sevgilisi Pınar Dilek ile evlendi. Tarkan ve Pınar Dilek’in düğün töreninin önümüzdeki günlerde yapılacağı bildirildi. Tarkan ve Pınar Dilek’in yaz aylarında evlenmesi beklerken gerçekleşen nikah merasimi Tarkan hayranlarına sürpriz oldu.

Tarkan Pıanr Dilek İle Evlendi 3

Pınar Dilek 1986 yılında Almanya’da doğdu. 5 yıl önce Tarkan ile konserinde tanışmış, aralarında bir arkadaşlık başlamıştı. Kısa süreli arkadaşları daha sonra aşka dönüştü ve 29 Mayıs 2016 Cuma akşamı nikah masasında hayatlarını birleştirdiler.

Tarkan Pıanr Dilek İle Evlendi 2

Sade Ve Şıklığın Bir Arada Olduğu Nikah Töreni

Pınar Dilek giydiği sade ve şık gelinliği mor ve lila tonlarının hakim olduğu gelin çiçeği tamamladı.  Tarkan’ın sade ve klasik takım elbisesini gelin çiçeği ve mekan süslemesinde kullanılan mor mendille tamamladı.

Tarkan Pıanr Dilek İle Evlendi 1

Önü üzdeki günlerde gerçekleşecek olan düğün merasiminde şarkı söylemesi beklenen Tarkan’ın son albümü Ah De Vefa’dan bir şarkı ile haberimizi noktalarken Tarkan & Pınar Tevetoğlu çiftine mutluluklar diliyoruz.

.

Comments

comments

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir