Merhaba Ben Kimim? Neyim İşte Hepsi Burada

Merhaba
Merhaba

Merhaba,

Ben Biricik.

Uzun yıllardır ilgilendiğim hobilerin, yazdığım makalelerin, hikayelerin, lezzetli denemelerin bir özeti ve satır başıdır bu site. Eğer sizlerde benim gibi yaratıcı bir ruha sahipseniz veya yeteneğinizi yeni keşfediyorsanız, bu sayfa size bir kıvılcım olabilir.

Bu blogu oluşturmaktaki amacım, paylaşmak, öğretmek, öğrenmek ve birbirimize yaratıcı güç enerjisi vermektir. Birşeyler üretebildiğim ve hissettiklerimi yazabildiğim sürece mutluyum.

Bu mutluluğu sizlerle paylaşmam konusunda bana destek olan, hayallerimin sitemde can bulmasına yardımcı olan, bilgisi ve ilgisiyle sürekli bana destek olan ve beni cesaretlendiren FireFrog Creative’den Tanla’ya çok teşekkür ederim.

“Biricik Dünyam”da sizlerle güzel anları, deneyimleri, dostlukları paylaşmak dileği ile…

Sevgiler

Comments

comments

Yazar Hakkında

Biricik Nuray

KURUCU ORTAK & EDİTÖR | Biricik Nuray, Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümünde okudu. Finans ve muhasebe alanında 15 yıl çalıştı. Profesyonel iş hayatı devam ederken 2011 yılında Biricik Dünyam Kadın Portalını kurdu. Halen portal da editörlük ve köşe yazarlığı yapmakta. Biricik Dünyam ve Pozitif Düşünceler’ in organize ettiği sosyal sorumluluk projelerini yönetti. Bu çalışmaları esnasında edindiği tecrübe ile ilgi duyduğu kişisel gelişim alanında seminerler ve sertifikasyon eğitimlerine katıldı. Halen duygu, düşünce ve şartlardan kaynaklanan nedenlerden ötürü bulundukları noktadan hareket edip yeni kararlarına ve hedeflerine ulaşmakta zorlanan danışanlarının yolculuğu için adım atmaları konusunda Pozitif Düşünce & Yaşam Koçluğu yapmakta.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. MEHMET ÖZALP
      DEĞERLİ ARKADAŞIM BİRİCİK DÜNYANI SENİ SEVENLERLE PAYLAŞMANA ÇOK SEVİNİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI BEKLİYORUZ
      İYİ ÇALIŞMALAR;
    Yanıt

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir