MUTFAĞIN TATLI PERİSİ ÇİĞDEM

MUTFAĞIN TATLI PERİSİ
MUTFAĞIN TATLI PERİSİ

Merhaba; Biricik Dünyamda yaklaşık 3 haftadır Çiğdem’in tariflerini paylaşıyorum. Okurlarımız bu güzel lezzetleri bizlerle buluşturan bu genç hanımı merak ediyorlar. Gelen sorularda Çiğdem’i bu kadar hamarat görünce ev hanımı olduğunu düşünmüşler. Ne kadar güzel evde boş vaktini değerlendiriyor diyorlar ama yanılıyorlar. Gelin mutfağımızın Tatlı Perisi Çiğdem’le tanıştırayım sizi. MUTFAĞIN TATLI PERİSİ

1002582_1402047040017344_474012764_n[1]

Çiğdem Almanya’da eşi ve kızları Aysima ve Çağla ile beraber yaşıyor. Bir gününü kızlarının okulu ve bakımı ile ilgi işlerle ilgilenip, evin gündelik işlerini yapıp, bazı günler de part time bir işte çalışarak geçiriyor. Akşamları da boş kaldığı vakitlerde çok sevdiği mutfak malzemeleri ile yeni lezzetler keşfederek sevdikleri ile paylaşıyor. Bu kadar yoğun bir tempoya rağmen Çiğdem tüm denediği tarifleri bizler için not alıyor ardından yapım aşamalarını fotoğraflıyor ve final fotosunu çekip bana yolluyor.

Çiğdem’in elinden deneyeceği hiç bir lezzet daha öncekilere benzemez çünkü her tarife kendinden bir şey katıyor. En önemli malzemesi elinin lezzeti ve yüreğindeki sevgisi. Tarifleri o kadar beğeniliyor ki mailler alıyorum pratik tariflerinize devam etmeyecek misiniz diye. Ne büyük mutluluk benim için.

Sevgili Çiğdem bu güzel ve pratik lezzetleri bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederiz. Ellerine ve yüreğine sağlık.

Sevgiler

Biricik

 

 

Comments

comments

Yazar Hakkında

Biricik Nuray

KURUCU ORTAK & EDİTÖR | Biricik Nuray, Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümünde okudu. Finans ve muhasebe alanında 15 yıl çalıştı. Profesyonel iş hayatı devam ederken 2011 yılında Biricik Dünyam Kadın Portalını kurdu. Halen portal da editörlük ve köşe yazarlığı yapmakta. Biricik Dünyam ve Pozitif Düşünceler’ in organize ettiği sosyal sorumluluk projelerini yönetti. Bu çalışmaları esnasında edindiği tecrübe ile ilgi duyduğu kişisel gelişim alanında seminerler ve sertifikasyon eğitimlerine katıldı. Halen duygu, düşünce ve şartlardan kaynaklanan nedenlerden ötürü bulundukları noktadan hareket edip yeni kararlarına ve hedeflerine ulaşmakta zorlanan danışanlarının yolculuğu için adım atmaları konusunda Pozitif Düşünce & Yaşam Koçluğu yapmakta.

Benzer yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir