Nice Yaşlara

Merhaba;

Çocukluğumdan beri çok severim kutlamaları. 4 kardeş ve 2 kuzen olmanın verdiği bir kalabalıkla ortalama 2 ayda bir doğum günü kutlaması yapmak bizim için bir neşe kaynağıydı. Biz küçükken teyzemiz pastacılık ve süsleme işlerinin ustasıydı. Doğum günü olduğunda tüm gözler teyzemin yapacaklarına çevrilirdi. O zamanlar imkanlar şuandaki gibi sonsuz değildi. Balonlar kedi merdivenleri, fenerler ve bir kaç yaldızlı süsü yaratıcılığınız el verdiği kadar değişik değişik süslenirdi. Belki de o zamanları güzel yapan da buydu.

O günleri özlemle anarken şuan 4 kardeş 2 kuzene ilave 6 yeğende aramıza eklendi ve yeni doğum günleri için bayrağı ben devraldım. Aman Allah’ım çok eğlenceli ne tatlı telaşlar bunlar diyecektim ki her doğum gününde Eminönüne git parti malzemecilerini dolaş aradığını 5 veya 6 dükkanda anca bul. Bir hayliden fazla yorul. Şeklinde günü tamamlarken şimdi işimi çokça kolaylaştıran bir yenilikle tanıştım.

Bu yenilik ne mi? Tabi ki niceyaslara.com artık doğum günleri için uzağa değil doğru bilgisayarımın başına geçiyorum ve sayfayı açıyorum. Hangi yeğenimin doğum günü planlıyor isem onun beğeneceği temadan istediğim tüm ürünleri seçiyorum. Tema’ya uygun kıyafeti de sepete ekledim mi benden mutlusu yok.

İlaveten doğum günü partileri için aklımıza gelen yada atlayabileceğimiz tüm detayların hatırlatıcısı niteliğinde bir site niceyaslara.com Dilersiniz süsleme, temalı kıyafet bulabileceğiniz gibi pasta, mekan alternatifi, fotoğrafçı ve hediye gibi pek çok konuda da farklı yaratıcı hizmetleri bizlerle buluşturuyor.

Çok yakında bizim son numara ailemizin prensesi Duru’nun doğum günü partisi var. Bakalım Duru’ya niceyaslar.com dan nasıl bir sürpriz hazırlıyor olacağım. Fotoğrafları yakında sizlerle paylaşırım.

Sevgiler

Comments

comments

Yazar Hakkında

Biricik Nuray

KURUCU ORTAK & EDİTÖR | Biricik Nuray, Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümünde okudu. Finans ve muhasebe alanında 15 yıl çalıştı. Profesyonel iş hayatı devam ederken 2011 yılında Biricik Dünyam Kadın Portalını kurdu. Halen portal da editörlük ve köşe yazarlığı yapmakta. Biricik Dünyam ve Pozitif Düşünceler’ in organize ettiği sosyal sorumluluk projelerini yönetti. Bu çalışmaları esnasında edindiği tecrübe ile ilgi duyduğu kişisel gelişim alanında seminerler ve sertifikasyon eğitimlerine katıldı. Halen duygu, düşünce ve şartlardan kaynaklanan nedenlerden ötürü bulundukları noktadan hareket edip yeni kararlarına ve hedeflerine ulaşmakta zorlanan danışanlarının yolculuğu için adım atmaları konusunda Pozitif Düşünce & Yaşam Koçluğu yapmakta.

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir