Para, Para, Para…

Param Cüzdanım ve Ben

Para, Para, Para… Varlığı bir dert, yokluğu yara mı?

Hayatımızın vazgeçilmezi, aynı zamanda da en büyük yükü mü acaba? Para ile ilgili öğrendiklerimiz, kodladıklarımız, çok paramız olduğunda hissettiklerimiz, paramız olmadığında hissettiklerimiz aşağı yukarı aynı ise para burada sadece bir aracı olur.

Örneğin:

Düşünün bir çok paranız var. İlk neler alıp neler yapacağınızı düşünürsünüz. Kimlere yardım edeceğinizi, nerelere gideceğinizi vs… vs… Sonra zihninize çok paranın sizde yaratacağı sıkıntılar, sorunlar gelmeye başlar. Bilinçaltı negatif kodlarınız konuşmaya başlamıştır.

Ne hissettiniz? Sıkıntı, yük duygusu, mutsuzluk, ……… (noktalı yerleri kendi gerçek hislerinizle doldurun.)

Şimdi tekrar düşünün, paranız yok. Alıp verecek, bir yerlere gidecek, birilerini mutlu edecek bir şeyiniz yok mu? Var diyenler ve parasız alınıp verilebilecek, birilerini mutlu edecek şeyler sıralayanlar bu yazının devamını okumasınlar…  Yok diyenlere yazmaya devam ediyorum. Ne hissettiniz? Sıkıntı, boşluk, omuzlarınızda ağırlık, ……….. (noktalı yerleri yine kendi gerçek hislerinizle doldurun.)

Paranın olduğunda hissettiklerinizle, paranın yokluğunda hissettikleriniz aşağı yukarı aynıdır. Yani bilinçaltınızdaki kodlardır bunlar ve aslında paraya bağlı değildir. Para sadece size bu duyguları hissetmenizi sağlayacak maddesel bir aracıdır. Bu kodlarınızı değiştirdiğinizde para da, gelmeyen her şeyde gelmeye başlar. Benden söylemesi… Bir okurum rüyasını anlatıp bana soru sormuş, bugünün konusuna çok uygun bir rüya…

Derya Hanım,

12 Mayıs da Kozyy Kültür Merkezi’ndeki seminerinize katılmıştım. O günden sonra verdiğiniz rüya olumlamasını yapıp niyet edip yatıyordum. Rüyaya niyet konumsa; uzun yıllardır borsada bir sürü para kaybeden biri olmam. Yine borsada param var ama yatırdığımın onda biri zararda olduğum için de çıkamıyorum. Niyetim “Borsada kaybettiğim paralarımı kazanacak mıyım?” diye oldu.

Dün rüyamda şu an yıllardır hiç görüşmediğim erkek borsacı bana; borsada bir bayan müşterisinin olduğunu, o müşterinin bütün paralarını kaybettiğini, müşterinin şimdi yaşamadığını, kredi borcunun olup öldüğünden ilgilenmediğini, hatta sistemsel kredi borcuna düştüğünü söyleyip ardından kendisinin o bayanın parasıyla bazı hamleler yaparak parasını düze çıkardığını ve çok para kazandırdığını söyledi.

Ben de ona “Aaa! Bayan ölmüş mü?” diye soracaktım ki uykudan uyandım.

Bu rüyam ne anlama geliyor yorum yapabilir misiniz?

Çok teşekkürler.

para-grow-tree

Merhaba

Öncelikle takip edip seminerime geldiğiniz için ayaklarınıza ve yüreğinize sağlık. Rüyalarınızı takip edip kendi içsel bilgeliğinizi harekete geçirdiğiniz için de ayrıca tebrikler.

Evet “Para para para” dedik… Bazen bunu söylemek zul gelebiliyor insanlara… Hatta ölümden beter olabiliyor onlar için… Sizin için de öyle mi? Rüyanız öyle olduğunu söylüyor. Paranızın olması, hayatın ödüllerini kazanmanız ölümle eş değer…

Rüyanız bilinçaltınızdan çok güzel bir çözümleme çıkarmış. Size tavsiyem uzun zamandır görüşmediğiniz erkek kimse onu arayın ve ondan bilgi alın. Bu arada neden görüşmüyorsanız, görüşmeme sebebinizi de ortadan kaldırmış, kendi döngünüzün farkına varmış olursunuz. Bize bir şeyler kaybettirdiğini zannettiğimiz kişiler bizim içimizdeki korkularımızı açığa çıkaran aracılardır sadece ki onlar da kendi döngülerini yaşarken eşleşirler birbirleriyle. Herkes kendi hayat döngüsü içinde kendi ektiklerini biçer. Fark ederse, düzeltebilir. Siz fark edenlerdensiniz ne âla…

O kişinin isim anlamına bakın ve kendi içinizde paraya karşı olan durumunuzu keşfedin. Bu da size nasıl kazanacağınızla ilgili ip ucu verecektir.

Diğer taraftan parayla ilgili aklınıza gelebilecek tüm olumsuz düşüncelerinizi bir kağıda yazın. Sonra bu olumsuz cümleler üzerinde düşünün bu düşünceleri kimlerden öğrendiniz? Size mi aitler? Olumsuz cümleleri başka bir kağıda olumlu olarak, dönüştürerek yazın.

Örneğin: “Para mutsuzluk getirir”, “Para ölüm getirir” cümleleri yerine,
“Para mutluğumu destekler”, “Para yaşamak, yaşamın keyfini çıkarmaktır” getirin.

Negatifleri yazdığınız kağıdı bu gece yakın küllerini yıkayın. Bunu yapmak bilinçaltınıza olumsuz olanları yaktım yıkadım ve temizledim mesajını verecektir. Bilinçaltı sembolik mesajlarla çalışır. Kendi büyüsünü kendi yaratır. 🙂

Seminerde yazdırdığım olumlamayla yatmaya devam edin. Olumlamadaki boşluğa “Para ile ilgili yaşadığım tüm negatif deneyimlerimin” cümlesini yazın. Bir haftayı tamamlayın. Şifa olsun.

Not: Rüyalarınıza cevabı evet-hayır olacak sorular sormayın. Net sorular ve olumlamalarla rüyaya yatın.

Sevgiyle ve rüyalarla kalın.

Comments

comments

Yazar Hakkında

Servet Derya Değerli

KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI ve RÜYA EĞİTMENİ | Bir gece ışıklarının kendiliğinden yanmasıyla uyandım. Rüyaların ve hayatın gösterdiği rehberliği takip ederek "Rehber Rüyalar" eğitimi aldım. Rüyalarda verilen mesajların eyleme geçirildiğinde, insanların hayatlarında önemli değişimlerin ve şifalanmaların olduğunu gözlemledim. Rüya Analizlerinin ardından danışanlarıma verdiği eylem planlarını, aldığım "KDT Uygulayıcılık" ve "Hipnoz" eğitimiyle zenginleştirerek çalışmalarıma devam ediyorum. Bu süreç içerisinde Reiki Master, Access Enerji, EFT Eğitimleri ve çeşitli enerji uygulama eğitimleri aldım. "antalyabugun.com" internet gazetesinde köşe yazarlığı yaptım. Ardından "Ataşehir’de Gündem" yerel gazetesinde ve "İstanbuldan.com" haber sitesinde rüyalar ve yaşam üzerine köşe yazıları yazdım. Rüyalarının rehberliğine başvurarak, içine ayna tutmak ve aynada yansıyanları çözmek isteyenlere yol göstermek amacıyla 2012′de “Rüya Olumlama Kartları” çıkardım. Katıldığım radyo ve televizyon programlarında insanlara; işaretler doğru okunup hayata geçirildiğinde mucizeler olabileceğini anlattım. Şu an Ataşehir’de özel bir kişisel gelişim ve alan terapisi merkezinde çalışmalarımı sürdürüyorum.

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir