Sinem Kobal, İbrahim Çelikkol ile Evleniyor mu?

Merhaba,

Sinem Kobal’ı tanımayanınız yoktur. Kendisi genç, güzel ve akıllı bir oyuncu. Uzun yıllardır futbolcu Arda Turan ile olan ilişkisi basında sık sık yer aldı. Evlendiler, evlenecekler derken ne yazık ki ilişkilerini sürdüremediler. İkisi de bu güne kadar birbirleri hakkında tek bir kötü söz bile etmediler. Bu da ilişkilerine her zaman saygı duyduklarını ve kaliteli insanlar olduklarını gösterir bana göre. İlişki bitince birbirleri hakkında atıp tutmak, güvensiz ve kompleksli insanların işidir. Onlar yollarını ayırdı ve farklı isimlerle beraber olarak hayatlarına devam ediyorlar.

arda

Geçen Nisan ayından beri oyuncu İbrahim Çelikkol ile birlikte olan Sinem Kobal söylentilere göre yaz aylarında nikah masasına oturmayı düşünüyormuş. Birliktelikleri ilk duyulduğunda ve buluşma fotoğrafları medyaya servis edildiğinde Sinem Kobal oldukça tepki görmüştü. Güzel oyuncuya, “Arda’ya  böyle güzel baksaydın bu aşk bitmezdi.” diyenler bile olmuştu. (1)

sinem

“Çok aşığım!” diyen İbrahim Çelikkol hemen evlenmek istiyor ancak Sinem Kobal, düğünle ilgili bir çok hayali olduğunu, her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlayarak, özel bir düğünle güzel bir havada gelin olmak istediği için yaz aylarını tercih ediyor. ” (2)

İkili ilişkilerini saklamadıkları gibi artık özel resimlerini de medya ile paylaşmaya başladılar.  Aşağıdaki resmi Sinem Kobal Facebook sayfasında paylaşmıştı.

sinem2

Özel hayatları böyle giderken, çiftin iş hayatında da gelişmeler var. İbrahim Çelikkol bu sezon, Reaksiyon dizisi ile izleyicilerle buluştu. Reytingleri oldukça başaralı.

reaksiyon

Sinem Kobal ise başrollerini Bennu Yıldırımlar  (ki ben ona çok hayranım) ve Selma Ergenç ile paylaşacağı, bir ailenin dramının anlatıldığı Gönül İşleri dizisinin çekimleri ile oldukça yoğun günler geçiriyor. Dizinin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Ekim ayında ekranlarla buluşacak.  Star TV bu sezon oldukça iddialı yapımlarla karşımıza çıkıyor bence.

gonul-isleri-oyunculari

Umarım, bu aşkta bir çok ünlünün yaşadığı aşklar gibi gelip geçici olmaz ve bu güzel kızla bu yakışıklı adam mutlu mesut yaşarlar. Sinem Kobal hergün birileri ile adı duyulan ünlülerden biri değil. İbrahim Çelikkol da beyefendiliği ile dikkat çeken bir isim. Öyle her gün farklı bir güzelle adı anılmıyor. Bence başarabilirler. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Sizce ilişkilerini yürütebilecekler mi?

Dostçakalın

Kaynak:

1. En Son Haber
2. Milliyet

Comments

comments

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir