Sinema Bölümü Yazarı Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu’dan Merhaba

Şafak Karadeniz KilimcigöldelioğluMerhaba,

Ben Şafak. Biricik Dünyam’a yeni katıldım. Bundan sonra mümkün olduğunca sizlerle sinema, dizi, etkinlikler, müzik gibi konularda fikir alışverişi yapacağız. Bazen dizilerin arkasından konuşacağız, bazen vizyondaki bir filmden bahsedeceğiz, bazen de gittiğim etkinliklere siz de gelmiş gibi olacaksınız.

Bir bakmışsınız bir gün sinemaya birlikte gitmişiz…

Dizi ve sinemalarda sonraki sahneyi tahmin etme, hatta bazen replikleri tutturmamla ünlüyüm diyebilirim. İyi ve çok saf kızlardan ziyade, kötü bilinen ama içinde iyi olan kızları severim filmlerde. Her kadın gibi, yakışıklı, karizmatik ve her derde deva olan erkeklere de hayranım 🙂

Mesela, Fatmagül’ün yengesine herkes kızarken ben onu anlıyordum, dezavantajları avantaja çevirmeye çalışıyordu. Bugünlerdeki Favorim ise Şebnem Gürsoy.

Öyle Bir Geçer Zaman ki’deki Soner ise herkes gibi benim de favorimdi. “Her eve bir Soner lazım” o günlerdeki sloganımdı. Hala da öyle. Aman kocam duymasın 🙂

Neyse, önümüzdeki günlerde bunlardan sık sık bahsedeceğiz. Sizinle olmak çok güzel olacak inanıyorum. Siz de beni bu yolda yalnız bırakmayın.

Dostçakalın,

Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Sinema bölümü yazarı

Comments

comments

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir