Tarçın Events, Biota Etkinliğinde Efsaneye Yolculuk Yaptık

Merhaba;

Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü Tarçın Events’in organizasyonu ile gerçekleşen Biota Etkinliğinde ben de konuşmacı olarak yer aldım.

Günün teması, kendine ve sevdiklerine özenen sağlıklı hayatı benimseyen kadınların bir arada olduğu bir topluluğa etkinlik sahibi Biota’nın ürün yelpazesi hakkında bilgi vermek ve tanıtmaktı. Dış güzelliğe hitap eden ürünleri, ince düşünülmüş bir organizasyon ile katılımcılarla buluşturacak olan Tarçın Events’in kurucusu Sevgili Fatma Hanım ile Efsaneye Yolculuk sunumunun ve Kahkaha Yogası deneyimini günün anlamına uygun olacağını düşünerek etkinlik planına katmaya karar verdik.

IMG_5282

 

İki hafta süren hazırlık çalışmalarından sonra, 28 Mart Cumartesi günü Elite Word Otel’de, Biota yetkilileri, katılımcılar ve bizler bir araya geldik. Birbirinden etkileyici ürünleri, genç ve dinamik Biota ekibinin canlı, soru cevap içeren anlatımı ile yakından tanıdık. Firma sunumlarının ardından dış güzelliklerine farkındalıkları artan katılımcılarımızın iç dünyalarına yolculuğun yönünü gösteren, hayata farklı bir bakış açısı katan, kendini değerli kılmayı ön plana çıkaran Efsaneye Yolculuk sunumunu ben değerli katılımcılarla paylaştım.

11060919_831321840281508_4437233316840887874_n

AYNE

 

Katılımcılarımızın Efsaneye Yolculuk hikayesinde konunun içerisine en az benim kadar girdikleri, finalde kendileri için hazırlanmış olan sürprizlere verdikleri tepkilerden anlıyor olmak benim için büyük bir mutluluk ve keyifti. Sunumun bitiminde her yol kendimize ise attığımız kahkahaların da bir sebebi ya da etkeni olmamalı diyerek, Biricik Dünyam’da yapılan her etkinlikte olduğu gibi bu etkinlikte de Kahkaha Yogası’nın pozitif enerjisinin de katılımcılara ulaşması gerektiğine inandık ve Sevgili Deniz Kenber’in katılımı ile çok keyifli ve bol kahkahalı bir çalışmaya hep birlikte imza attık.

IMG_5402

IMG_5409

 

Etkinlik sonunda katılımcıların görüşleri ve en önemlisi kendilerini gözlemlediğimde yüzlerinde kendilerine sürpriz olarak hazırlanan aynalarına baktıkça yeni açılan pencerelerinin her daim kendilerini aydınlatacağını görebilmek ve  Kahkaha Yogası’nın verdiği rahatlama ve mutluluk hissini benim için çok keyifliydi.

Böyle özenli bir organizasyonda, değerli bloggerler ve kadınlar ile buluşmaktan büyük mutluluk duydum.

İlerleyen dönemlerde yepyeni içerikler ve atölyelerle tekrardan buluşmak üzere…

Sevgilerimle

 

 

Comments

comments

Yazar Hakkında

Biricik Nuray

KURUCU ORTAK & EDİTÖR | Biricik Nuray, Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümünde okudu. Finans ve muhasebe alanında 15 yıl çalıştı. Profesyonel iş hayatı devam ederken 2011 yılında Biricik Dünyam Kadın Portalını kurdu. Halen portal da editörlük ve köşe yazarlığı yapmakta. Biricik Dünyam ve Pozitif Düşünceler’ in organize ettiği sosyal sorumluluk projelerini yönetti. Bu çalışmaları esnasında edindiği tecrübe ile ilgi duyduğu kişisel gelişim alanında seminerler ve sertifikasyon eğitimlerine katıldı. Halen duygu, düşünce ve şartlardan kaynaklanan nedenlerden ötürü bulundukları noktadan hareket edip yeni kararlarına ve hedeflerine ulaşmakta zorlanan danışanlarının yolculuğu için adım atmaları konusunda Pozitif Düşünce & Yaşam Koçluğu yapmakta.

Benzer yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir