“Tatlı Sert”

Hepinize merhaba,

Bu hafta sizlere ATV ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan ve acayip derecede hayran kitlesi olan bir programdan bahsetmek istiyorum. Öyle bir program ki sunucusunun facebook fanları yaklaşık 7oo.000 kişi, hatta her gün başlama saatini bekleyip bitene kadar başından ayrılmayanlar bile var. Her bölüm bitişinde o günün kritiğini yapan hanımlar ve beyler var.

Müge Anlı ile “Tatlı Sert” programından bahsediyorum. Müge Anlı 41 yaşında bir kız çocuğu annesi. Uzun yıllardır televizyon dünyasının içinde. Yayın hayatına ilk olarak “Dobra dobra” isimli magazin programı ile başladı. Sinan Çetin’in “Film Gibi” adlı programında da bir süre sunuculuk yaptı. Yine ATV de yayınlanan “Mektubunuz Var” isimli programı sundu.

yalcincakir-gunce-12-dobradobra-mugeanli-615x294

2010 yılından beri de ATV de “Tatlı Sert” programını yapıyor. Programda kayıp kişileri bulunuyor, şüpheli ölümlerde tanıklarla konuşuluyor, durumun psikolojik ve hukuki boyutları tartışılıyor. Bugüne kadar 37 faali meçhul cinayet araştırılarak aydınlığa kavuşturulmuş. 457 kayıp bulunmuş ve yakınları ile buluşturulmuş.

kayip2

kayip1

Yaptığı işi çok ciddiye aldığı her halinden belli olan Müge Anlı’nın, bir bakıyorsunuz gözleri dolu dolu olmuş öyle program sunmaya çalışıyor, bir bakıyorsunuz panter gibi davranıyor, kimseye eyvallah etmeyen pozisyonda görünüyor. Her mutlu olaydan sonra program katılımcılarıyla birlikte seviniyor.

1410946547583

Programın en sevdiğim yeri ise yaptığı yardımlar. Görseniz mutlaka gözleriniz dolar. 81 ilde 152 okula eğitim ve teknik anlamda destek vermişler. Birçok öğrenciye giyim, kırtasiye yardımı yapılmış. Bunun dışında 8 adet “Müge Anlı Ödev Evi” açılmış. 7 adet anasınıfını da tekrar düzenlemişler. En çok duygulanmama neden olan yardımları ise Tekerlekli Sandalye yardımı. İhtiyacı olanlar ona başvuruyor, o ise seyircilerine. Şimdiye kadar 500 tekerlekli sandalye ve 30 adet akülü sandalye yardımında bulunmuşlar. Allah hepsinden razı olsun. Müge Anlı, en büyük hayalinin ise okul açmak olduğunu her fırsatta dile getiriyor.

acilis

Program sırasında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist stüdyoda bulunuyor. Zaman zaman onlarda olayları uzmanlık alanlarına göre yorumluyorlar. Bazen şüpheli olarak görülen kişileri sıkıştırıyorlar. Hatta bir olayda yanlış hatırlamıyorsam kişi stüdyoda cinayeti işlediğini itiraf etmişti.

images

Eğer daha önce seyretmediyseniz ve merak ettiyseniz Hafta içi 10:00 da başlıyor saat 13:00 de sona eriyor. Programa Başvurmak için: 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26 nolu telefonları arayabilir ya da [email protected]den mail ile ulaşabilirsiniz.

Herkese iyi hafta sonları

Sevgiler

Şafak

Kaynak : http://www.atv.com.tr/programlar/muge-anli-ile-tatli-sert/hakkinda

Comments

comments

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Hüzün Sarısı

    Müge Anlı’yı başarılı buluyorum. Yaptığı evliliği iyi değerlendirip bu noktaya geldi.
    Programa gelince; bir Dilber vakası hatırlıyorum. İnsanların ne kadar korkunç olabildiğini görmüştüm. Bu gibi programlar beni üzüyor, izleyemiyorum.
    Sevgiler

    Yanıt

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir